top of page

Виховний проєкт «Вакцинація проти COVID-19: за і проти!»В Україні все більше людей хворіє на коронавірус, і щоденні цифри вкрай невтішні. Та якщо раніше більшість переносили COVID-19 у легшій формі, наразі лікарні переповнені, а деякі вже просто відмовляються приймати пацієнтів через відсутність місць.


За даними ВООЗ, саме вакцинація - це простий, безпечний та ефективний спосіб захисту від коронавірусу, оскільки вона активізує природний захист організму, щоб протистояти інфекції та зміцнити імунну систему.


Якщо раптом Ви ще не вакцинувалися чи сумніваєтеся, група ЕК-21-1/9 розповідає, чому необхідно зробити щеплення проти COVID-19.


Переваги щеплення:

1. Зменшує ризик зараження людини COVID-19.

2. Є високоефективною у запобіганні госпіталізації та смерті.

3. Повністю вакциновані люди у разі зараження, переносять хворобу протягом коротшого періоду.

4. Вакцинація гарантує безпеку не тільки щепленій людині, а й особам, які її оточують.


Вакцинація проти COVID-19 зменшить поширення вірусу і збільшить наші шанси на повернення до допандемічного життя із обіймами і усмішками на обличчях замість масок.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні Ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019.


Пункти вакцинації м.Кам'янське:

бул. Будівельників 23 (каб.16)

вул. Менделєєва 21 (каб.15)

просп. Свободи 20 А (каб. 64)

просп. Перемоги 63 (каб. 8)


Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.Матеріали посту підготувала Понайда С.С., керівник навчальної групи ЕК-21-1/9


98 переглядів

Comments


bottom of page