top of page

Виховний проєкт «В єдності наша сила!» до Дня Соборності України

22 січня — День Соборності України. Цього дня 1918 року вперше у XX столітті Україна проголосила незалежність.

Нагадування про проголошення незалежності Української Народної Республіки 22 січня 1918 року є важливим для протистояння російській пропаганді, зокрема спростування міфу, що ніколи не було незалежної української держави.


22 січня, в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки у 1919 році, здобувачі освіти ІV курсу групи КІ-20-2/9 спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія провели відкриту виховну годину до Дня Соборності України.Офіційно в Україні День Соборності відзначається відповідно до указу Президента України «Про День Соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

Сьогодні соборність для України – це, в першу чергу, деокупація всіх територій України, захоплених ворогом, відновлення єдності із Донеччиною, Луганщиною та Кримом.

Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього. Коли ми, з різних регіонів, разом працюємо, створюємо знакове і важливе, боремося із окупантами, відстоюємо свою соборність і волю заради власної держави!


В рамках проєкту було оголошено фотоконкурс до Дня Соборності України «В єдності наша сила!». Дякуємо академічним групам та їхнім керівникам за активну участь.Результати фотоконкурсу:

І місце – гр. КІ-20-2/9 (керівник Алла ГОБОВА);

ІІ місце – гр. БД-23-1/9 (керівник Юлія ЧЕРНИШ);

ІІІ місце – гр. КН-23-1/9 (керівник Тетяна БАБІЄВА) та гр. КІ-22-1/9 (керівник Наталія ГУСАК).


Переможці фотоконкурсу нагороджені грамотами.Матеріали посту підготувала керівник академічної групи КІ-20-2/9 Алла ГОБОВА.

Авторський відеоролик до виховної години підготували здобувачі освіти групи КІ-20-2/9.

118 переглядів

Commenti


bottom of page