Виховний проєкт «Явище насильства як соціальна проблема»


25 листопада в Кам’янському державному енергетичному технікумі розпочалася акція «16 днів проти насильства». Студенти групи КІ-16-1/9 під керівництвом куратора Божкевич Яни Борисівни представили захист виховного проєкту «Явище насильства як соціальна проблема».


Захист проходив у вигляді інтерактивної гри «Путівник з безпеки», учасниками якої стали студенти груп ЕК-19-1/9 і БД-19-1/9. В ході заходу учасники відвідали 4 локації  «Мозаїка визначень», «Міфи та реальність», «Життєвий вибір», «Допомога». Студенти жваво обговорювали поняття насильства та його прояви, розвіювали існуючи міфи про насилля, оцінювали ризик потрапляння в ситуації насильства у повсякденному житті, отримали інформацію про телефони довіри і «гарячої лінії».


«Путівник з безпеки» – це інтерактивний захід, метою якого є профілактика насильства, розвиток життєвих навичок безпечної поведінки, формування толерантного ставлення до людей.


Фото


Матеріал посту підготувала Божкевич Я.Б.

14 перегляд
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум