Волейбольний сезон розпочато!З 9 вересня 2019 року розпочато волейбольний сезон у Кам’янському державному енергетичному технікумі. Тренувальний процес проходить під керівництвом Герасімової Інни Михайлівни. Тренувальні заняття відбуваються щотижня у понеділок та п’ятницю після навчальних занять, тривалість тренування коливається від двох до трьох годин і це залежить від кількості студентів, які прийшли на тренування та їх рівня технічної підготовленості.


Приємно відзначити, що до нашого дружнього студентського волейбольного колективу приєдналися і студенти І курсу, які в цьому році поступили до технікуму: Миршавка Вадим (КН-19-1/9), Мінкін Дмитро (БД-19-1/9), Рожкова Віолета (КН-19-1/9), Ніконоров Гліб (ЕТ-19-1/9), Бистрий Іван (БД-19-1/9), Ус Анатолій (БД-19-1/9), Касєнов Михайло (БД-19-1/9).  Незважаючи на труднощі в опануванні техніки і тактики гри у волейбол, вони увійшли до наших збірних команд і вже на початку жовтня  під час відкритого міського волейбольного турніру випробовували свої сили у складі збірних команд технікуму. Перемоги наші команди у цьому турнірі не досягли, але продемонстрували колективну гру, добрий технічний рівень, взаємоповагу, бажання разом йти до поставленої мети – високого рівня спортивної майстерності у волейболі.


Велику допомогу першокурсникам під час тренувань і змагань надають капітани команд: юнацької - Ковальчук Віталій (КН-18-9) та дівочої команди - Фесенко Ольга (КН-18-9). Вони є гравцями-наставниками для новачків, які підтримують їх психологічно і приходять на допомогу під час різноманітних ігрових ситуацій.


Приємно відмітити покращення технічного рівня гри у волейбол студентів Куриленко Богдана (БД-17-1/9), Кашанського Іллі (КН-18-1/9), Тарасенко Анастасії (КН-18-1/9).


В планах на цей навчальний рік – якісно оновити склади збірних команд технікуму з волейболу, провести товариські зустрічі збірних команд закладів освіти міста, здобути призове місце під час  змагань з волейболу в залік Спартакіади ВНЗ І-ІІ р.а.


Тож сміливо можна говорити про те,  що волейбол у КаДЕТ ЛЮБЛЯТЬ! У волейбол ГРАЮТЬ! Волейболісти-КаДЕТівці впевнено КРОКУЮТЬ ДО ПЕРЕМОГ У МАЙБУТНЬОМУ!


Фото

Про технікум

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококвалі-фікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

Ми в соцмережі
Контакти
  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (0569) 56-06-40

E-mail:  det_dndz@ukr.net

© 2019 -  Кам'янський державний енергетичний технікум