Відкриття спартакіади КаДЕТ 2019-2020 н.р.Стало вже доброю традицією у першу п’ятницю нового навчального року та напередодні святкування Дня фізичної культури та спорту України проводити спортивне свято – відкриття Спартакіади КаДЕТ.

Вранці 06 вересня студенти зібрались на стадіоні. З привітанням до студентів звернулись заступник директора з навчальної роботи Циновнік Тетяна Вікторівна, викладачі фізичного виховання, студенти ІІІ курсів. Завітали на свято і всемогутні боги зі священного Олімпу на чолі з Зевсом. Вони подарували частку Олімпійського вогню, який буде запалювати серця молоді на чесну спортивну боротьбу. Під час музичного флешмобу студенти зробили танцювальну зарядку-розминку, а потім розпочались змагання. Дружніми, згуртованими колективами хлопці та дівчата разом з викладачами, переходячи від станції до станції, випробовували свої сили у веселих естафетах, бігу, стрибках, метанні. А потім веселі, наповнені енергією сонця, чистого повітря, атмосферою свята, визначили разом з суддями переможців.

Педагогічний та студентський колективи вітають з перемогою у змаганнях студентські групи:


І місце – гр. КН- 19-9 (куратор Кіктєва А.В., капітан команди Лесной Назар)

ІІ місце – гр. ЕТ-19-1/9 (куратор Жук О.Г., капітан команди Мамонов Дмитро)

ІІІ місце – гр. КІ-19-2/9 (куратор Кривець А. А., капітан команди Міла Олександр)


Бажаємо вам завжди бути здоровими, не зупинятись на шляху у досягнені високих спортивних результатів. Під час занять спортом знайти собі нових друзів! І у майбутньому, нехай спорт стане невід’ємною частиною вашого життя!

Фото

Про технікум

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококвалі-фікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

Ми в соцмережі
Контакти
  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (0569) 56-06-40

E-mail:  det_dndz@ukr.net

© 2019 -  Кам'янський державний енергетичний технікум