В КаДЕТ пройшли "Дні сталої енергії"В рамках загальноміського проекту "Дні сталої енергії", в Кам'янському державному енергетичному технікумі протягом тижня, з 09 по 14 вересня 2019 року, проходили інформаційно-просвітницькі заходи з енергозбереження та підвищення енергоефективності у місті.

Заходи, що проходили протягом тижня:

Лекції з мультимедійним забезпеченням на теми: "Головні антропогенні джерела викидів СО2 та шляхи їх зменшення", "Альтернативны джерела опалення в будівництві та архитектурі ХХІ ст." - Фото


Лекція-екскурсія "Сучасне використання природних ресурсів з метою енергозбереження". - Фото


Інформаційно-просвітницьки заходи в школах міста. Виступи екозагонів, гуртковців КаДЕТ. - Фото


Участь у виставковій експозиції енергозберігаючої продукції на майдані Петра Калнишевського. - Фото - Представлені макети "Еконаселення", "Дім з утепленням", "Танцюючий робот", "Біо-газова установка для переробки біовідходів з метою отримання електроенергії та екогазу" є підтвердженням того, що молодь занепокоєна збереженням довкілля і побудовою екологічно безпечного життя країни.

Про технікум

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококвалі-фікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

Ми в соцмережі
Контакти
  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (0569) 56-06-40

E-mail:  det_dndz@ukr.net

© 2019 -  Кам'янський державний енергетичний технікум