День захисника України та День Українського козацтва


11 жовтня напередодні Державного свята "День захисника України" та "День українського козацтва" відбулися військово-спортивні змагання серед юнаків "Від козака до сучасного військового".


Під час урочистостей згадували історію козацтва  та славетні подвиги сучасних захисників Вітчизни в зоні ООС. Звучали українські пісні та вірші, в яких прославляється велич України.  


В ході спортивних змагань студенти виборювали перемогу під час естафет, змагались у стрибках, бігу в мішках, метані.


Підрахувавши результати змагань, журі визначило переможцями збірну команду групи КН-19-1/9 (куратор Кіктєва А.В.), друге місце посіла команда групи КІ-19-2/9 (куратор Кривець А.А.), третє місце залишилось за командою групи ЕТ-19-2/9 (куратор Павлюченко О.В.).


Свято відбулось, хлопці отримали грамоти та солодкі призи. Дівчата вітали юнаків-переможців українськими стравами, піснями та українськими танцями.

Студенти привітали професійного військового Кожина Олександра Олександровича - викладача предмету "Захист Вітчизни". 


Фото Відео


Колектив технікуму щиро й сердечно вітає усіх чоловіків з Днем захисника України – святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії!

9 перегляд
Про технікум

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

Ми в соцмережі
Контакти
  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (0569) 56-06-40

E-mail:  det_dndz@ukr.net

© 2019 ­- 2020  Кам'янський державний енергетичний технікум