Дистанційка не перешкода стати переможцем! Звіт тижня ЦК комп’ютерних дисциплін

В період з 08 по 12 листопада 2021 року в Кам’янському державному енергетичному технікумі проходив тиждень циклової комісії комп’ютерних дисциплін.

Протягом тижня проводились відкриті заходи, олімпіади, конкурси та змагання.

08 листопада відбулася олімпіада з комп’ютерної електроніки серед студентів групи КІ-19-1/9, КІ-19-2/9.

Відповідальний викладач – Петренко Ю.О.

Учасники:

Матвєєв М. (КІ-19-1/9)

Лейко Я. (КІ-19-1/9)

Бадялов Н. (КІ-19-2/9)

Данильченко С. (КІ-19-2/9)

Міла О. (КІ-19-2/9)

Підіско Я. (КІ-19-2/9)


Переможці:

І місце – Лейко Ярослав (КІ-19-1/9)

ІІ місце – Матвєєв Максим (КІ-19-1/9)

ІІІ місце – Підіско Ярослав (КІ-19-2/9)

09 листопада відбулася олімпіада з організації баз даних серед студентів групи КН-18-1/9.

Відповідальний викладач – Сніжко А. Д.

Учасники:

Карнізов Я. (КН-18-1/9)

Залевська А. (КН-18-1/9)

Куваєв М. (КН-18-1/9)

Фесенко О. (КН-18-1/9)

Харітонов А. (КН-18-1/9)


Переможці:

І місце – Карнізов Ярослав (КН-18-1/9)

ІІ місце – Куваєв Микита (КН-18-1/9)

ІІІ місце – Фесенко Ольга (КН-18-1/9)


09 листопада відбувся конкурс проєктів програмних продуктів серед студентів груп КІ-18-1/9, КН-18-1/9, КН-19-1/9.

Відповідальний викладач – Турусов Ю.О.

Учасники:

Куваєв М. (КН-18-1/9)

Колупаєв А. (КН-19-1/9)

Карнізов Я. (КН-18-1/9)

Гук В. (КН-18-1/9)

Поляк М. (КН-19-1/9)

Коваль Є. (КН-19-1/9)

Кузьменко І. (КН-18-1/9)


Переможці:

Номінація «Кращий програмний додаток»

І місце – Куваєв Микита (КН-18-1/9)

ІІ місце – Колупаєв Артем (КН-19-1/9)

Номінація «Краща ігрова розробка»

І місце – Карнізов Ярослав (КН-18-1/9)

І місце – Гук Валерій (КН-18-1/9)

ІІ місце – Поляк Максим (КН-19-1/9)

ІІ місце – Коваль Євгеній (КН-19-1/9)


Номінація «Краща програмна розробка з використанням баз даних»

І місце – Кузьменко Ігор (КН-18-1/9)


10 листопада відбулося змагання з алгоритмізації по машині Тюрінга серед студентів груп КІ-19-1/9, КІ-19-2/9, КН-19-1/9.

Відповідальний викладач – Берднік В.О.


Учасники:

Бован Д. (КІ-19-1/9)

Євтушенко Д. (КІ-19-1/9)

Лейко Я. (КІ-19-1/9)

Шпонька Б. (КІ-19-2/9)

Бадялов Н. (КІ-19-2/9)

Солоний М. (КІ-19-2/9)


Переможці:

І місце – Лейко Ярослав (КІ-19-1/9)

ІІ місце – Євтушенко Даніїл (КІ-19-1/9)

ІІІ місце – Солоний Максим (КІ-19-2/9)


10 листопада відбувся конкурс «Кращий системний адміністратор» серед студентів груп КІ-18-1/9, КН-18-1/9.

Відповідальні викладачі – Тищенко О.О., Аушев М.О.


Учасники:

Гук В. (КН-18-1/9)

Демішев Д. (КІ-18-1/9)

Ковальчук В. (КН-18-1/9)

Козаченко М. (КІ-18-1/9)

Сухобрус В. (КІ-18-1/9)

Фесенко О. (КН-18-1/9)


Переможці:

І місце – Гук Валерій (КН-18-1/9)

ІІ місце – Демішев Денис (КІ-18-1/9)

ІІІ місце – Козаченко Михайло (КІ-18-1/9)


12 листопада відбувся конкурс прикладних інформаційних розробок серед студентів груп КН-19-1/9, КН-18-1/9.

Відповідальний викладач – Гармаш К.В.


Учасники:

Колупаєв А. (КН-19-1/9)

Новіков О. (КН-19-1/9)

Поляк М. (КН-19-1/9)

Коваль Є. (КН-19-1/9)

Калугін О. (КН-19-1/9)

Харітонов А. (КН-18-1/9)

Куваєв М. (КН-18-1/9)

Карнізов Я. (КН-18-1/9)

Кузьменко І. (КН-18-1/9)


Переможці:

Номінація «Кращий ігровий додаток»

І місце – Коваль Євгеній (КН-19-1/9)

ІІ місце – Колупаєв Артьом (КН-19-1/9), Кузьменко Ігор (КН-18-1/9)


Номінація «Кращий графічний проєкт»

І місце – Харітонов Антон (КН-18-1/9)

ІІ місце – Новіков Олександр (КН-19-1/9)


Номінація «Кращий ігровий дизайн»

І місце – Калугін Олександр (КН-19-1/9)


Номінація «Краща реалізація алгоритму»

І місце – Поляк Максим (КН-19-1/9), Куваєв Микита (КН-18-1/9)


Номінація «Кращий десктопний додаток»

І місце – Карнізов Ярослав (КН-18-1/9).




Матеріали посту підготувала Петренко Ю.О.

100 перегляд

Останні пости

Дивитися всі