top of page

Захист звітів з виробничої технологічної та переддипломної практик здобувачами освіти IV курсів галузі знань 12 Інформаційні технології

З 20.05 по 22.05 відбулись захисти звітів з виробничої технологічної та переддипломної практик здобувачами освіти спеціальностей 123 Комп’ютерна інженерія та 122 Комп’ютерні науки.

Метою виробничої (переддипломної) практики є: оволодіння професійними практичними знаннями, уміннями та навичками, необхідними для успішної роботи в організаціях, що проєктують чи експлуатують програмне забезпечення, застосовують інформаційні методи і відповідне ПЗ для моделювання виробничих процесів; приймати участь в процесах технічного обслуговування, ремонту та експлуатації електронно-обчислювальних машин; закріплення, розширення, поглиблення і систематизація знань; формування загальних і професійних компетентностей; набуття практичного досвіду на основі вивчення діяльності конкретної організації.

Базою виробничої (переддипломної) практики є організації, підприємства, установи тощо, що забезпечують належні умови для виконання програми практики. Базами для проведення виробничих практик є ТОВ «ТАС Дніпровагонмаш», ТОВ з ОВ «Автодом», КЗ «Музей історії м. Кам'янське», ПрАТ «Дніпровський завод мінеральних добрив», ТОВ «Нет-Строй Груп», ТОВ «ТВК Єкатеринославська Дверна Артіль», ТОВ «Імпульс-Компані», КЗ «Музей історії м. Кам’янське», КЗ «Академічний музикально-драматичний театр ім. Л. Українки», ПрАТ «Оріль-Лідер», Комп’ютерна майстерня «Еракомп», АН «Светоч», ТОВ «Єпіцентр К», Інтернет-провайдер «Megalan», ТОВ «Логістік Юніон», Кам’янське районне управління поліції у Дніпропетровській області, ТОВ «ОК Цитадель», I-TORG.

Висловлюємо щиру вдячність підприємствам-партнерам та стейкхолдерам за співпрацю! 

Матеріали посту підготувала голова ЦК комп’ютерних дисциплін Ксенія ГАРМАШ.

Comments


bottom of page