top of page

Змагання зі стрітболу серед ЗФПО Кам`янського регіону


Від свого зародження в Нью-Йорку до перетворення на професійний спорт, стрітбол набув популярності в усьому світі. В Україні цей вид спорту останнім часом серед молоді набрав великої популярності. Спрощені правила суддівства, невелика кількість гравців, динамічність рухів, скорочений час на гру, майданчик, який можливо обладнати у парку, дворі, дозволяють залучати зацікавлених до гри.

Так у цьому році, через велику кількість повітряних тривог було вирішено зіграти коледжами не у класичний баскетбол, де на гру треба витратити понад 40 хв., а якраз чудовим вирішенням проблеми обмеженого часу став стрітбол. 

7 травня 2024 року були проведені змагання зі стрітболу серед студентів ЗФПО, які були останніми у цьому навчальному році  в залік Спартакіади Кам’янського регіону.

Всі команди доклали багато зусиль для отримання перемоги. У цьому році ми сформували нову команду зі стрітболу і це був перший досвід виступу команди (V місце). Обмежений час для тренування і злагоджених дій між гравцями не дав можливості нашій команді потрапити до групи нагородження, але баскетбольний м’яч, товариська атмосфера, бажання грати запалили вогонь любові до стрітболу у серцях хлопців.

Вітаємо з першим змагальним досвідом наших юнаків  і бажаємо у наступному навчальному році якісно покращити свої спортивні результати завдяки систематичним тренування і участі у різноманітних змаганнях.


Склад команди:

1. Бражник Владислав  ЕТ-21-1/9 (капітан команди)

2. Балакішев Даніїл КН-21-1/9

3. Кубата Артем КН-21-1/9       

4. Ковальчук Дмитро КН-22-1/9

5. Шаповал Євген КІ-23-1/9        


Тренер-викладач Павлюченко Олександра Володимирівна   
Спортивні ігри з м’ячем це завжди заряд бадьорості, гарний настрій, нові друзі, здорове тіло у гарній фізичній формі, міцний імунітет та, у майбутньому, активне довголіття.Матеріали посту підготувала керівник фізичного виховання Інна ГЕРАСІМОВА.

38 переглядів

Пов'язані пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page