top of page

Змагання з волейболу серед юнаків ЗФПО Кам`янського регіону


Минуло вже два роки війни, але і ці важкі випробування не вбили бажання молоді грати, змагатись і просто радіти від зустрічі один з одним.

Відновлено проведення Спартакіади Кам’янського регіону серед ЗФПО з ігрових видів спорту. Черга дійшла і до волейболу.

Команда юнаків Кам’янського енергетичного фахового коледжу разом із тренером-викладачем Герасімовою Інною Михайлівною з вересня місяця систематично тренувались і готувались до цього спортивного протистояння  із юнаками інших коледжів міста.

11-12 квітня 2024 року на спортивній базі Кам’янського коледжу фізичного виховання  пройшли змагання  на високому організаційному рівні. Юнаки мали можливість продемонструвати рівень своєї спортивної майстерності, вміння працювати у команді, поєднувати тактичні дії у захисті і нападі. Дводенне свято волейболу запалило ще більшу любов у молодих людей до цього виду спорту. Ми побачили різні емоції у хлопців - радість, розчарування, але найголовніша емоція - ЩАСТЯ ВІД ТОГО, ЩО ВСІ РАЗОМ І ГРАЮТЬ У ВОЛЕЙБОЛ!

Наша команда посіла у цих змаганнях 4 місце. Після закінчення змагань команда нашого коледжу разом із тренером обговорили і  проаналізували свій виступ та дійшли висновку, що треба працювати над злагодженістю командних дій, у яких технічних елементах треба підвищувати свою спортивну майстерність.

Склад команди:

Зубарєв Єгор капітан команди гр. КІ-21-2/9

Жмирка Владислав гр. КІ-21-2/9

Кубата Артем гр. КН-21-1/9

Кушков Едуард гр. КН-21-1/9

Бойченко Даніїл гр. ЕТ-21-2/9

Ляшенко Владислав  гр. БД-21-1/9

Скрипник Артем гр. КІ-23-1/9Дякуємо хлопцям за сміливість та чесну спортивну боротьбу! Впевнено крокуйте до наступних спортивних перемог!

 


Матеріали посту підготувала керівник фізичного виховання Інна ГЕРАСІМОВА.

66 переглядів

Пов'язані пости

Дивитися всі

Komentarze


bottom of page