З Днем програміста!

День програміста - неофіційне свято програмістів, що відзначається на 256-й день року. Число 256 (два у восьмому ступені) вибрано не випадково, це кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта.

У високосні роки це свято припадає на 12 вересня, у невисокосні - на 13 вересня. Сьогоднішній день святкують всі, хто має відношення до створення комп'ютерних програм: фахівці, які пишуть код, тестувальники, які перевіряють його на наявність помилок і коректність роботи, проектувальники і менеджери проектів, допоміжний персонал.Колектив циклової комісії комп'ютерних дисциплін щиро вітає студентів комп'ютерних спеціальностей - майбутніх програмістів, а також наших випускників з професійним святом!

У цей святковий для вас день, хочеться побажати вам, щоб натхнення ніколи не залишало вас, щоб у ваших творіннях було поменше помилок, а вдячні користувачі ваших програмних шедеврів завжди щедро оплачували вашу працю!

0 перегляд
Про технікум

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококвалі-фікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

Ми в соцмережі
Контакти
  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (0569) 56-06-40

E-mail:  det_dndz@ukr.net

© 2019 -  Кам'янський державний енергетичний технікум