top of page

З Днем студента!


Щорічно 17 листопада у Всесвітній день студентів ми вітаємо наших КаДЕТівців.


Студентська пора дуже весела, різноманітна, і водночас важка і відповідальна.

Не будемо забувати, що Міжнародний день студентів присвячений подіям 17 листопада 1939 року, коли фашисти арештували більше 1200 учасників чеської організації студентів, які намагалися боротися проти фашизму. В цей день лідерів організації було розстріляно, а інших студентів та викладачів було насильно відправлено в концтабори. На честь студентів-патріотів і був встановлений Міжнародний День студента. Саме слово «студент» походить з латинської мови й дослівно означає людину, яка старанно працює і навчається.


Отже, від імені адміністрації, профспілкового комітету, педагогічного колективу Кам’янського державного енергетичного технікуму вітаємо наших старанних, працелюбних, розумних, веселих, енергійних, вихованих, цілеспрямованих студентів!


Нехай вас завжди супроводжує успіх! Бажаємо вам захоплюючих подій та цікавих пар, інноваційних сміливих ідей, великих планів на майбутнє. Нехай ваші студентські роки минають цікаво, легко та змістовно! Не бійтесь мріяти, бо мрії збуваються! Будьте активними у соціальному житті, у житті закладу освіти, робіть сміливі спроби і гідні чесні вчинки.

Бажаємо, щоб на іспитах і в житті завжди до рук вам потрапляв “щасливий квиток”!Матеріали посту підготували Клевцова Р.А., Понайда С.С., Тараненко О.Г.

376 переглядів

Comments


bottom of page