КаДЕТівці взяли участь у легкоатлетичному кросі «Біжимо. Пам’ятаємо. Шануємо»25 жовтня 2019 року на лівобережній набережній м. Кам'янське пройшов загальноміський легкоатлетичний крос «Біжимо. Пам’ятаємо. Шануємо». Цей спортивний захід був присвячений до 75-ї річниці визволення України від нацистів та до 76-ї річниці визволення міста від фашистів.


В цьому кросі взяла участь і наша збірна команда студентів  Кам’янського державного енергетичного технікуму. Разом з учнями шкіл міста, студентами інших коледжів, спортсменами-професіоналами та працівниками підприємств міста вони подолали дистанцію в 1 км. На фініші, біля пам’ятного знаку «Танк Т-34»,  учасники пробігу  вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих бійців та цивільного населення тієї війни. З промовою перед громадою виступив мер міста Белоусов А.Л., лунали вірші та пройшла церемонія покладення квітів до пам’ятника.


Педагогічний та студентський колективи висловлюють слова вдячності за мирне небо над нашою країною полеглим бійцям та живим ветеранам, які є свідками тих злочинів фашизму над людством!


Фото

22 перегляд
Про технікум

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

Ми в соцмережі
Контакти
  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (0569) 56-06-40

E-mail:  det_dndz@ukr.net

© 2019 ­- 2020  Кам'янський державний енергетичний технікум