Олімпійський тиждень у КаДЕТ

З нагоди Дня фізичної культури і спорту України та Всеукраїнського Олімпійського тижня у 2019 році на спортивній базі КаДЕТ з 6 по 18 вересня були проведені різноманітні спортивно-масові заходи, змагання, тематичні лекції та бесіди, де кожний бажаючий міг брати участь. Гаслом цих змагань та спортивно-масових заходів було: «Спорт – це сила волі, це нові друзі, незабутні враження від перемог та можливість бути серед лідерів»

Студентська молодь із задоволенням змагалась на спортивних майданчиках як нашого технікуму, так і на інших міських спортивних спорудах та об’єктах фізкультурного призначення.


Незабутні враження залишились від спортивного протистояння під час змагань з футболу та волейболу між збірними командами КаДЕТ та збірними командами студентів КаДЕТ, які мешкають у гуртожитку. Ці змагання об’єднали та згуртували молодіжні колективи фанатів цих спортивних ігор. Так у футбольному матчі перемогла з рахунком 6:0 збірна студентів гуртожитку КаДЕТ, а у волейбольній зустрічі з рахунком 3:1 перемогу святкувала збірна команда з волейболу КаДЕТ.


Не меншою була інтрига під час фінальної частини змагань з шашок, шахів та настільного тенісу. Студенти, які потрапили до фіналу пройшли серйозні випробування. Але ні стресова змагальна ситуація, а ні підтримка вболівальниками суперника, не вплинули на чистоту остаточних результатів змагань. Переможці отримали грамоти, слова вдячності від кураторів та викладачів ФВ за чесну спортивну боротьбу, а серед одногрупників ці студенти зайняли почесне місце спортивного лідера!


Вітаємо переможців змагань:


Шашки

І місце – Євтушено Даніїл (гр. КІ-19-1/9)

ІІ місце – Власенко Микита (гр. ЕТ-19-2/9)

ІІІ місце – Повстенко Олексій (гр. КІ-19-2/9)


Настільний теніс

І місце – Куриленко Богдан (гр. БД-17-1/9)

ІІ місце – Белозьоров Олександр (гр. ЕТ-19-1/9)

ІІІ місце – Квак Дмитро (гр. КІ-19-2/9)


Шахи

І місце – Кучер Євген (гр. ЕТ- 19-2/9)

ІІ місце – Ковтун Сергій (гр. КН-19-1/9)

ІІІ місце – Поляк Максим (гр. КН-19-1/9)

Студенти із задоволенням брали участь і у міських спортивно-масових заходах – міська естафета до Дня ФК та С України, квесті «КАМ’ЯНСЬКЕ.UA – ТЕРИТОРІЯ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ», були учасниками змагань серед студентських команд з футзалу та волейболу.


Фото


Тож наші спортивні змагання в КаДЕТ у 2019-2020 н.р. розпочато разом зі святом спорту та краси! Пам’ятаємо, що спорт не тільки дарує нам здоров’я, він загартовує характер і волю. Сьогодні здоровий спосіб життя стає все більш популярним в нашому суспільстві, і це не просто данина моді, а бажання людей різних поколінь зберегти молодість і мати у майбутньому непохитне здоров’я та активне довголіття.

Про технікум

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококвалі-фікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

Ми в соцмережі
Контакти
  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (0569) 56-06-40

E-mail:  det_dndz@ukr.net

© 2019 -  Кам'янський державний енергетичний технікум