Перемога в змаганнях з шашокСьогодні шашки полонили весь світ. Грою в шашки захоплюються люди різного віку. Гра шашки – гра для інтелектуалів. Тож і студенти нашого технікуму, які прийшли опановувати інженерні спеціальності в комп’ютерних науках, енергетиці, будівництві та екології вважають, що також можуть істотно підвищити свій інтелект, граючи в шашки, поринути у світ стрімких атак під час змагань, формувати базу знань ефективних ігрових комбінацій, які так прикрашають будь-яку шашечну партію і наближають до такої бажаної перемоги.


24 жовтня на базі Придніпровського державного металургійного коледжу пройшли змагання з шашок між збірними командами ВНЗ І-ІІ р.а. міста в залік Спартакіади в 2019-2020 н.р. В  змаганнях взяли участь  9 команд (27 чоловік). Змагання проходили у дружній обстановці, але кожна збірна команда технікуму чи коледжу мріяла посісти І місце на п’єдесталі перемоги. Гравцям нашої збірної команди потрібно було проявити максимальну увагу під час гри, бути наполегливими у досягнені мети та психологічно стійкими в моменти, коли необхідно миттєво приймати рішення, від якого буде залежати у подальшому і результат гри. І наші студенти-шашисти витримали інтелектуальний натиск свої суперників!


Студентський та педагогічний колективи вітають з вольовою перемогою та І місцем в змаганнях з шашок  членів збірної команди Кам’янського державного енергетичного технікуму:


Капітан команди – Малоок Іван (гр. БД-17-1/9)

Членів команди

Сердюк Владислав (гр. КІ-18-1/9)

Денькович Анастасія (гр. ЕК-16-1/9)

Сухобрус Вікторія (гр. КІ-18-1/9) 


Тренуйтесь! Грайте! Перемагайте!


Фото

40 перегляд

Останні пости

Дивитися всі
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум