top of page

Перемога у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки

23 травня 2024 року на базі стрілецького тиру Кам’янського технологічного коледжу пройшли змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, в яких брали участь студенти коледжів Кам’янського регіону. Організатори змагань присвятили їх Дню перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

У спортивній підготовці військово-патріотичного виховання розвитку навичкам із поводженням зі стрілецькою зброєю та влучності під час стрільби з пневматичної гвинтівки приділяють велику увагу викладачі предмету «Захист  України» та «Фізична культура». Керівник гуртка «Джура» нашого коледжу Мироненко Володимир Вікторович проводить тренувальні заняття зі стрільби, готує хлопців та дівчат до військової справи у майбутньому та захисту держави Україна.

Кращі вихованці гуртка «Джура» під керівництвом Мироненко Володимира Вікторовича та керівника фізичного виховання КЕФК Герасімової Інни Михайлівни прийняли цей змагальний виклик і вдало виступили. Злагоджені командні дії, відповідальність за кожний окремий постріл у мішень, вмотивованість героїчними подвигами ЗСУ дали змогу вибороти переможне ІІІ місце.

Капітан команди:

Богуцька Олена (гр. КН-22-1/9)

Члени збірної команди:

Кошкарьова Анна (гр. БД-23-1/9)

Рослік Вікторія  (гр. КН-23-1/9)

Тягнирядно Кирило (гр. КІ-23-1/9)

Ляшенко Максим  (гр. КІ-23-1/9)

Маркін Сергій (гр. КН-22-1/9)


Вітаємо із перемогою у змаганнях нашу команду, бажаємо тренуватись і покращувати свої спортивні результати!
Матеріали посту підготувала керівник фізичного виховання Інна ГЕРАСІМОВА.

66 переглядів

Пов'язані пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page