top of page

Практична екскурсія на підприємстві ПРАТ «ЮЖКОКС»

З метою вивчення конструктивних особливостей та області застосування електроустаткування, технології ремонту, монтажу та експлуатації електроустаткування, студенти ІІІ-ІV курсів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка відвідали підприємство ПРАТ «ЮЖКОКС», яке є провідним виробником коксохімічної продукції високої якості в Україні.

Студенти відвідали електроцех та ознайомилися з процесом виконання планово-попереджувальних ремонтів електродвигунів, а також на навчальному полігоні мали можливість ознайомитись з електроустаткуванням та перевірити свої знання з електробезпеки.

Екскурсію проводив начальник вуглепідготовчого цеху Олександр Васильєв випускник нашого коледжу 2016 року, провідний інженер з розвитку персоналу Ольга Васильєва та начальник електроцеху Костянтин Стьопушкін.

Досвідчені спеціалісти розповіли молоді про структуру підприємства, технологічні процеси, які відбуваються на підприємстві та продукцію, що випускається. А також презентували перспективи працевлаштування та проходження практики на ПРАТ «ЮЖКОКС» для майбутніх електромонтерів.

Дякуємо за співпрацю та залучення молодих фахівців до команди підприємства, яке має власну систему цінностей, основними з яких є довіра, взаєморозуміння, взаємодопомога.Матеріали посту підготувала голова ЦК електротехнічних дисциплін Валерія ПАНЧОХА.

Пов'язані пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page