top of page

Практична екскурсія на підприємстві ПРАТ «ЮЖКОКС» для здобувачів освіти спеціальності 101 ЕкологіяДля закріплення теоретичних знань та поглиблення практичних фахових компетентностей, які здобувачі освіти отримали під час навчання, у коледжі застосовуються екскурсії на підприємства.

14 листопада для студентів Кам’янського енергетичного фахового коледжу спеціальності 101 Екологія було проведено практичну екскурсію на підприємстві ПРАТ «ЮЖКОКС», де здобувачі освіти були ознайомлені з технологічними процесами випуску продукції та роботою виробництва в цілому.

Начальник відділу охорони навколишнього середовища ПРАТ «ЮЖКОКС» Лісняк Алла розповіла про заходи по захисту навколишнього середовища, які були розроблені та впроваджені на виробництві. Окремо приділили увагу проєктам, які заплановані до реалізації задля покращення якості навколишнього середовища.

Завдяки виїзному практичному заняттю-екскурсії студенти гр. ЕК-21-1/9 мали змогу поглибити та закріпити знання і фахові компетентності, які отримували під час вивчення наступних дисциплін: «Урбоекологія», «Методи вимірювання параметрів навколишнього природного середовища», «Загальна екологія» та «Техноекологія».

Здобувачі отримали задоволення від ознайомлення з принципами та особливостями роботи рукавних фільтрів, циклонів газоочисного обладнання коксового цеху. Ознайомились з процесом безперервного очищення коксового газу від смоли, аміаку та бензольних вуглеводнів у цеху вловлювання та технологією цеху моноетаноламінового очищення коксового газу від сірководню. Відвідали вуглепідготовчий цех, де начальник цеху Васильєв Олександр, доречі випускник нашого коледжу 2016 року, показав, як відбувається уловлювання вугільного пилу. Наглядно проаналізовано роботу коксового цеху у складі коксових батарей №5,6,7.

Важливим етапом для здобувачів освіти є співпраця з підприємством для подальшого працевлаштування, проходження технологічних практик, практичних виїзних занять та дуальної освіти на виробництві.Матеріали посту підготувала голова ЦК екологічних дисциплін Оксана СУДАК.

Comments


bottom of page