top of page

Практичне заняття з іноземної мови для викладачів коледжу за темою «В кафе. В ресторані»


21 лютого 2024 року викладачі іноземної мови Клевцова Руслана Анатоліївна та Довга Юлія Михайлівна провели відкритий захід – практичне заняття з англійської мови для викладачів Кам’янського енергетичного фахового коледжу за темою «В кафе. В ресторані».

На занятті були залучені студенти I, II, III курсів, які нагадали, як англійською мовою назвати столовий посуд, провели гру «Саймон говорить», презентували свої міні-проєкти «Мій власний ресторан», розказали про незвичайні та дивовижні ресторани світу.

На заході викладачі проглянули декілька відео про різні види їжі та напоїв, повторювали вголос лексику теми, запам’ятовували фрази, за допомогою яких можна замовити страви в кафе чи ресторані. Колеги із задоволенням виконували інтерактивні вправи: розподіляли страви за розділами в меню – основні страви, десерти, напої, а також підбирали слова до картинок з різними стравами. Фінальною вправою було зробити власне замовлення десерту і напою в нашому кафе.

Дякуємо нашим викладачам за активну співпрацю, наполегливість, старанність, бажання постійно навчатись новому! Дякуємо нашим студентам за те, що допомогли створити атмосферу комфорту і гарного настрою!
Матеріали посту підготували викладачі іноземної мови Руслана КЛЕВЦОВА та Юлія ДОВГА.


Comments


bottom of page