top of page

Святкування Міжнародного дня студентського спорту в КЕФК


Внутрішня і зовнішня безпека України – головний орієнтир сьогодення України. Захист держави від зовнішнього агресора - це обов’язок населення країни. Лише здорові тілом і міцні духом юнаки і дівчата, чоловіки і жінки зможуть протистояти силам зла, які зазіхають на територіальну цілісність держави.

Для популяризації багатьох видів спорту, для об’єднання молоді, яка любить спорт, для залучення до занять фізичними вправами нових учасників, рішенням 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, у місті Париж (2015) дата 20 вересня оголошена Міжнародним днем студентського спорту, який відзначають у багатьох країнах світу. Україна також приєдналась до цього молодіжного спортивного руху. Комітетом фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно із Спортивною студентською спілкою України запропоновано 20.09.2023 провести в закладах освіти країни різноманітні фізкультурно-оздоровчі заходи різних форм і тим самим долучитись до Міжнародного дня студентського спорту.

Протягом тижня з 18 по 22 вересня 2023 року на спортивній базі Кам’янського енергетичного фахового коледжу були проведені різноманітні спортивно-масові заходи згідно затвердженого плану. В спортивних змаганнях та фізкультурно-просвітницьких заходах брали участь здобувачі освіти І-ІV курсів. Змагальна діяльність принесла студентам коледжу емоційне задоволення, вони знайшли нових друзів за спортивними інтересами і стали провідниками засад здорового способу життя серед студентства КЕФК. Змагальна діяльність дала можливість визначити переможців, які були нагороджені грамотами.


Фізична культура і спорт дисциплінують, виховують волю до перемоги, здатність долати труднощі та плекають в кожній молодій людині гордість за свою країну і дух ПЕРЕМОЖЦІВ – такими повинні зростати справжні українки та українці.Матеріали посту підготували:

керівник фізичного виховання Інна ГЕРАСІМОВА;

голова циклової комісії природничо-наукових дисциплін та фізичного виховання Тетяна БАБІЄВА

Kommentare


bottom of page