top of page

Тиждень циклової комісії комп’ютерних дисциплін


З 13 листопада по 20 листопада відбувся тиждень циклової комісії комп’ютерних дисциплін. За планом було проведено олімпіади, конкурси фахового спрямування, інтелектуальний батл між здобувачами освіти спеціальностей 122 Комп’ютерні науки та 123 Комп’ютерна інженерія, а також конкурс «Кращий за фахом».

13.11.2023 відбувся конкурс з алгоритмів та методів обчислень, відповідальний викладач Маріщук А.В.:

1 місце – Семенюк Олександра, група КІ-21-1/9

2 місце – Шамріна Аліна, група КІ-21-1/9

3 місце – Олійник Микита, Невстакай Кирило, група КІ-21-2/9.

13.11.2023 відбулась олімпіада з комп’ютерної електроніки, відповідальний викладач Петренко Ю.О.:

1 місце – Каплунов Артем, група КІ-21-2/9

2 місце – Яковенко Марк, група КІ-21-2/9

3 місце – Коваленко Дмитро, група КІ-21-1/9.

14.11.2023 відбувся конкурс «Кращий знавець ПК», відповідальний викладач Робак А.І.:

1 місце – Кротін Олексій, група КН-21-1/9

2 місце – Кубата Артем, група КН-21-1/9

3 місце – Пітюренко Артем, група КН-21-1/9.

14.11.2023 відбулась олімпіада з програмування, відповідальний викладач Павлюченко С.О.:

1 місце – Пітюренко Артем, група КН-21-1/9

2 місце – Алтова Єлизавета, група КН-21-1/9

3 місце – Терехов Євген, група КН-21-1/9.

15.11.2023 відбувся конкурс «Кращий системний адміністратор», відповідальні викладачі Аушев М.О., Робак А.І.:

1 місце – Яковенко Максим, група КІ-20-2/9

2 місце – Тарасюк Єгор, група КІ-20-1/9

3 місце – Дегтярьов Олексій, група КІ-20-1/9.

15.11.2023 відбулась олімпіада з баз даних, відповідальний викладач Сніжко А.Д.:

1 місце – Кузьменко Олександр, група КН-20-1/9

2 місце – Коритяк Нікіта, група КІ-20-1/9

3 місце – Яковенко Максим, група КІ-20-2/9.

17.11.2023 відбувся інтелектуальний батл «Комп’ютерні науки VS Комп’ютерна інженерія», відповідальний викладач Гармаш К.В.:

1 місце – збірна команда I-IV курсів спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія.

2 місце – збірна команда I-IV курсів спеціальності 122 Комп’ютерні науки.

20.11.2023 відбулось підведення підсумків тижня циклової комісії та нагородження переможців.

23.11.2023 відбувся конкурс «Кращий за фахом» серед команд академічних груп: КІ-21-1/9, КІ-21-2/9, КН-21-1/9.

1 місце – команда групи КН-21-1/9.

2 місце – команда групи КІ-21-2/9.

3 місце – команда групи КІ-21-1/9.

Під час проведених заходів студенти яскраво продемонстрували свої знання, навички, вміння, лідерські якості, ерудицію, фахові компетентності та професійну майстерність.


Матеріали посту підготувала голова ЦК комп’ютерних дисциплін Ксенія ГАРМАШ.

Comments


bottom of page