top of page

Участь здобувачів освіти в обласній науково-практичній конференції «Захисні споруди та забезпечення фізичної безбар’єрності»

25 квітня 2024 року відбулась обласна науково-практична конференція «Захисні споруди та забезпечення фізичної безбар’єрності» на базі Дніпровського фахового коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури.

Учасників конференції залучили до обговорення питань з проєктування, будівництва і утримання захисних споруд цивільного захисту та впровадження сучасних будівельно-монтажних технологій при проєктуванні та зведенні захисних споруд цивільного захисту. Розглянули нормативні вимоги до проєктування захисних споруд та стратегії їх впровадження, а також шляхи забезпечення доступності маломобільних груп населення до укриттів та умови їх реалізації.

Здобувачі освіти відділення «Електричної інженерії та будівництва» групи БД-22-1/9 Кам’янського енергетичного фахового коледжу Валерія БРИЛЬОВА та Роман БАЙБАРА під керівництвом викладачів спеціальних дисциплін Ірини ГЕЄР та Ольги СТИЦЮК взяли участь у конференції з доповіддю за темою «Найпростіші укриття, їх улаштування та утримання».

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну дуже гостро постало питання захисних споруд цивільного захисту для потреб населення. Наразі проєктуються, будуються, реконструюються захисні споруди по всій території України, але, на жаль, їх недостатньо. В особливий період нарощування фонду захисних споруд здійснюється шляхом будівництва швидкоспоруджуваних укриттів або облаштування найпростіших існуючих.
Матеріали посту підготувала голова ЦК будівельних дисциплін Наталія ГОРБОНОС.

38 переглядів

Пов'язані пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page