Участь та перемога у фестивалі Interpipe TechFest 2019


Interpipe TechFest – головне інженерне шоу України, фестиваль науки техніки та сучасних технологій. Проходить щорічно з 2016 року. Мета заходу - повернути інженерію, науку та промисловість на порядок денний сучасного українця; підвищити інтерес молоді до точних і природничих наук, стимулювати усвідомлений вибір технічної професії.


Цього року фестиваль проходив 20 жовтня на території парку розваг «Лавіна» у м. Дніпро. Дві команди зі студентів нашого технікуму також взяли участь у змаганні на верстатах з числовим програмним керуванням.

Учасники команд пройшли попереднє навчання, яке проходило у м. Дніпро під керівництвом провідних фахівців компаній ДІТЦ Контакт та Варітек.


Команда у складі Трухтанова Олексія (гр. КІ-17-1/9) та Янченка Іллі (гр. КН-16-1/9) посіла І місце та отримала грошову винагороду у розмірі 10 000 гривень на купівлю техніки.


Друга команда у складі Дядченко Артема (гр. ЕТ-17-1/9) і Ткаченка Ігоря (гр. ЕТ-17-2/9) посіла ІV місце та отримала диплом учасників.

Фестиваль став найбільшим технічним і науково-популярним заходом в Україні. 


Вітаємо переможців та учасників головного інженерного шоу України!

Фото

20 перегляд
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум