top of page

Участь у конференції «Екологія. Біологія. Хімія. Освіта – 2023»


22 листопада на базі Дніпровського політехнічного фахового коледжу відбулася ХVІІ обласна науково-методична конференція викладачів «Екологія. Біологія. Хімія. Освіта – 2023». Наука, освіта, технології, інновації. Конференція проходила у дистанційному режимі.

В роботі конференції взяли участь викладачі технікумів та коледжів Дніпропетровської області. Викладачі представили свої роботи, які змістовно розкрили обрані актуальні теми.

Викладачі природничо-наукових та екологічних дисциплін традиційно взяли участь у роботі конференції.


Циклова комісія природничо-наукових дисциплін та фізичного виховання:

1. Бабієва Т.О. з темою: Методична розробка уроку формування й застосування вмінь і навичок «Практична робота №5 Оцінка екологічного стану свого регіону» з предмету «Біологія і екологія» для здобувачів освіти профільної загальноосвітньої підготовки.


2. Комарова Є.Л. з темою: «Розвиток критичного мислення на уроках хімії».


Циклова комісія екологічних дисциплін:

1.Судак О.П. з темою: Лабораторна робота з дисципліни «Методи вимірювання параметрів навколишнього природнього середовища». На тему: «Аналіз водної витяжки для визначення концентрації засоленості ґрунтів».


2. Черниш О.О. з темою: Методична розробка виховного проєкту «Вплив військових конфліктів на довкілля»


3. Понайда С.С. з темою: Методична розробка заняття з предмету «Біологія і екологія» на тему: «Тематичне оцінювання за темою «Основні поняття генетики. Спадковість. Мінливість»


3. Литвиненко О.А. з темою: «Дослідження наслідків нераціонального та інтенсивного використання водних ресурсів».Усі представлені роботи будуть надруковані у збірнику тез конференції, а всі учасники отримають сертифікати.Матеріали посту підготували:

голова ЦК природничо-наукових дисциплін та фізичного виховання Тетяна БАБІЄВА;

голова ЦК екологічних дисциплін Оксана СУДАК.

Comentarios


bottom of page