Участь у ХІІ регіональній науково-теоретичній конференції з фізичного виховання


04 грудня 2019 року на базі Кам’янського коледжу фізичного виховання проходила відкрита ХІІ регіональна науково-теоретична конференція «Актуальні проблеми розвитку фізичного виховання, спорту і туризму сучасного суспільства».


Студенти групи ЕТ-17-2/9 Мініна Олександра та Луценко Ілля під керівництвом Жук Олени Григорівни підготовили та представили на конференції доповіді: «Психологія, соціологія, філософія фізичного виховання та спорту», «Заняття фізичною культурою різних груп населення». Доповідь Луценко І. була відзначена пам’ятною нагородою як найкраща. Жук О.Г. та студенти отримали сертифікати учасника конференції.


Керівник фізичного виховання КаДЕТ Герасімова Інна Михайлівна підготовила виступ на тему «Перспективні напрямки розвитку фізкультурно-спортивного руху в Україні з людьми різних вікових категорій». Виступ за науковий підхід до розкриття шляхів вирішення проблем розвитку фізкультурно-спортивного руху з населенням України отримав відзнаку.


Вітаємо учасників конференції з успішними виступами!


Фото


Матеріал посту підготували Герасімова І.М. та Жук О.Г.

57 перегляд

Останні пости

Дивитися всі
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум