top of page

Х Всеукраїнська студентська науково-методична конференція «Неолімпійський спорт: історія, проблеми, управління та система підготовки спортсменів»


Розвиток і популяризація неолімпійських видів спорту в Україні є у приорітеті фахівців у сфері фізичної культури та спорту. Для обговорення проблемних питань та розгляду пропозицій з піднятої тематики Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту збирає українське студентсво для того, щоб молоді спікери могли  на відкритому прес майданчику  поділитись своїми дослідженнями у цій сфері або практичними напрацюваннями.

Такі публічні виступи проводяться щорічно. У цьому році 05 квітня  студентки ІІІ курсу гр. КН-21-1/9  Кам’янського енергетичного фахового коледжа  Алтова Єлизавета та Шевченко Анастасія (науковий керівник Герасімова Інна Михайлівна) брали участь у ювілейній Х Всеукраїнській студентській науково-методичній конференції «Неолімпійський спорт: історія, проблеми, управління тасистема підготовки спортсменів».

Наші дівчата у своєму докладі: «Шашки, як альтернатива руховій активності на заняттях з фізичного виховання під час повітряних тривог», презентували практичні напрацювання викладачів фізичного виховання та студентів КЕФК в організації занять з фізичного виховання під час оголошеного військового стану та повітряних тривог. У своєму докладі і під час презентації дівчата висвітлили переваги шашок для швидкої зміни рухової діяльності в укритті під час повітряної тривоги, продемонстрували як поводяться онлайн заняття з шашок під час дистанційного навчання, як наш заклад освіти проводить змагання з шашок та шахів не тільки на рівні коледжу, а є і майданчиком для проведення змагань на рівні міста та області.

Студенти, майбутні спеціалісти у сфері фізичної культури та спорту, викладачі кафедр фізичного виховання провідних вишів України із зацікавленням слухали доклад, переглядали відзняті відеоматеріали із практичних занять та змагань з шашок, шахів, які протягом останніх двох років проводяться у КЕФК під час російської агресії проти України. Дівчата, відповідаючи на поставлені питання, більш докладніше розповіли і про особистий досвід гри у шашки в укритті під час повітряних тривог, наголосили на тому, що шашки їм дають можливість бути поруч із одногрупниками, гра знімає психологічне напруження і відволікає від перенавантаження стресу під час повітряних тривог.

По закінченню конференції її організатори звернули увагу всіх учасників на те, що Кам’янський енергетичний коледж на протязі всіх років є єдиним закладом фахової передвищої освіти, який не готує фахівців з фізичного виховання і спорту, але тут адміністрація, викладачі та здобувачі освіти велику увагу приділяють розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту, їх популяризації серед молоді, проводячи різноманітні оздоровчі, спортивно-масові заходи та змагання.

Фізична культура та спорт у Кам’янському енергетичному фаховому коледжі завжди були, є і будуть на першому місці, так як здоров’я молоді це запорука сталого розвитку нашої держави Україна!
Матеріали посту підготувала керівник фізичного виховання Інна ГЕРАСІМОВА.

47 переглядів

Пов'язані пости

Дивитися всі

Commenti


bottom of page