top of page

ІХ Міжнародна молодіжна науково-практична інтернет-конференція «Наука і молодь в ХХІ сторіччі»30 листопада 2023 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі відбулася ІХ Міжнародна молодіжна науково-практична інтернет-конференція «Наука і молодь в ХХІ сторіччі».

У своїх наукових роботах здобувачі освіти Кам’янського енергетичного фахового коледжу представили цікаві та актуальні результати своїх спостережень і досліджень:


1. Гр. КН-22 Олена БОГУЦЬКА та Сергій МАРКІН, тема: «Післявоєнний розвиток екотуризму в Україні». Секція 18. Туризм.

Науковий керівник: викладач географії та екологічних дисциплін Тетяна БАБІЄВА.


2. Гр. БД-22 Анна РЕВА, тема: «Розвиток гастрономічного туризму в Україні після перемоги». Секція 18. Туризм.

Науковий керівник: викладач географії та екологічних дисциплін Тетяна БАБІЄВА.


3. Гр.ЕТ-22-2/9 Олександр МЕЛЮШКО, тема: «Використання інноваційних технологій в баскетболі». Секція 19. Фізична культура та спорт.

Науковий керівник: викладач фізичного виховання та предмету «Захист України» Володимир МИРОНЕНКО.


4. Гр. КН-22-1/9, Єгор БАЗІЛЕВИЧ. Тема: «Розробка автоматизованої інформаційної системи обліку медикаментів у лікарні». Секція 5. Інформатика та комп’ютерні науки.

Науковий керівник: викладач хімії та інформатики Єлизавета КОМАРОВА.


Учасники конференції отримали свідоцтва про участь, їхні наукові роботи будуть опубліковані у збірнику з матеріалами ІХ Міжнародної молодіжної науково-практичної інтернет-конференції «Наука і молодь в ХХІ сторіччі».


Матеріали посту підготувала голова ЦК природничо-наукових дисциплін та фізичного виховання Тетяна БАБІЄВА.139 переглядів

Comentarios


bottom of page