До уваги слухачів підготовчих курсів


Шановні курсанти, батьки!


До завершення роботи курсів залишилось 3 заняття з математики, 3 заняття з української мови (у тому числі по 1 заняттю на проведення атестаційної роботи).

У зв’язку з карантином через пандемію коронавірусу covid-19 до 24 квітня 2020 року і відтермінуванням завершення навчального року роботу на підготовчих курсах буде відновлено і завершено після виходу закладів освіти з карантину згідно з рішенням, яке буде прийняте Урядом України, орієнтовно у квітні-травні або у червні, коли і відбудеться завершення навчального року. Отже на підготовчих курсах повноцінно проведемо заняття відповідно до навчального плану, а потім буде проведена атестаційна робота, за результатами якої будуть нараховані додаткові бали.

Вступна кампанія відбудеться у терміни, які будуть додатково визначені Міністерством освіти і науки України (поки орієнтовно у липні).

Колектив викладачів і студентів Кам’янського державного енергетичного технікуму бажає всім міцного здоров’я, оптимізму і щасливого майбутнього!

113 перегляд
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум