top of page

VІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ЕКОБІОХІМ-2024»


20 березня 2024 року на базі «Дніпровського політехнічного фахового коледжу» м. Дніпро відбулась VІІ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «ЕКОБІОХІМ-2024». Тема конференції: «Роль науки і техніки в подоланні екологічної кризи».

 

У своїх наукових роботах здобувачі освіти Кам’янського енергетичного фахового коледжу представили цікаві, актуальні результати своїх спостережень і практичних досліджень:

 

1. Студентка першого курсу групи КН-23-1/9 Шевченко Вікторія виступила з доповіддю на тему «Проблеми використання земельних ресурсів України в умовах війни». Науковий керівник викладач географії та екологічних дисциплін Бабієва Т.О.2. Студенти другого курсу групи ЕК-22-1/9 Голосна Надія, Артамонова Марія, Донець Єгор та Колпаченко Руслан представили авторський відеоролик «Схаменіться люди» (екологічна соціальна реклама). Науковий керівник викладач географії та екологічних дисциплін Бабієва Т.О.3. Студентка другого курсу групи ЕК-22-1/9 Хрипченко Тетяна доповідала за темою «Моніторинг вмісту розчинених солей у ґрунті». Науковий керівник викладач  екологічних дисциплін Судак О.П.4. Студентка другого курсу групи ЕК-22 Голосна Надія представила наукову роботу на тему «Переваги та недоліки кератинового та ботоксного вирівнювання волосся їх вплив на організм людини». Науковий керівник викладач екологічних дисциплін Черниш О.О.5. Студент другого курсу КН-22 Маркін Сергій доповідав за темою «Рекомендації та заходи з охорони екосистеми м. Кам’янське». Науковий керівник викладач біології і екології та екологічних дисциплін Понайда С.С.6.Студентки другого курсу групи ЕК-22 Богуцька Олена та Повстенко Рєгіна представили доповідь та авторський відеоролик на тему «Енергозбереження: ми - за розумне використання енергії!». Науковий керівник викладач біології і екології та екологічних дисциплін Понайда С.С.
Матеріали посту посту підготували:

голова ЦК природничо-наукових дисциплін та фізичного виховання Тетяна БАБІЄВА;

голова ЦК екологічних дисциплін Оксана СУДАК.

93 перегляди

Comments


bottom of page