top of page

Звернення директора щодо ситуації з пожежною безпекою в технікуміШановні працівники, студенти, абітурієнти та їх батьки, всі, хто працює і навчається у Кам’янському державному енергетичному технікумі!

Адміністрація та профспілковий комітет інформують Вас про складну ситуацію, що сталася на сьогодні в закладі освіти у зв’язку з недоліками щодо вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.


Відсутність системи протипожежного захисту у адміністративно-навчальному корпусі, навчальному корпусі та студентському гуртожитку є суттєвим порушенням вимог законодавства. Адміністрація технікуму організувала роботу щодо усунення інших недоліків, реконструкції вікон, дверей, винайшла кошти шляхом жорсткої економії для придбання автономних евакуаційних світильників для всіх приміщень технікуму, протипожежних дверей у приміщеннях електрощитових та інших протипожежних заходів. Але для вирішення глобальних питань – встановлення системи протипожежного захисту, оброблення вогнезахисними засобами горища навчального корпусу та гуртожитку потрібні додаткові кошти.


Адміністрація технікуму звернулася за фінансовою допомогою до департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Ми впевнені, що знайдемо підтримку та допомогу в цих питаннях і визначені порушення будуть усунені, як цього вимагає законодавство.


Освітній процес відбувається шляхом дистанційного навчання відповідно до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Підготовчі курси будуть працювати за означеним розкладом у дистанційному режимі. Педагогічний колектив працює чітко та злагоджено і робить усе задля того, щоб якість освітнього процесу була високою.


Адміністрація технікуму робить все можливе задля того, щоб ситуація у закладі освіти стабілізувалася та всі недоліки були усунені. Впевнені, що спільними зусиллями ми досягнемо позитивного результату.

З повагою,

директор технікуму О. Ю. Молочок

275 переглядів
bottom of page