Відкриття спартакіади КаДЕТ 2019-2020 н.р.

Стало вже доброю традицією у першу п’ятницю нового навчального року та напередодні святкування Дня фізичної культури та спорту України проводити спортивне свято – відкриття Спартакіади КаДЕТ.

 

Вранці 06 вересня студенти зібрались на стадіоні. З привітанням до студентів звернулись заступник директора з навчальної роботи Циновнік Тетяна Вікторівна, викладачі фізичного виховання, студенти ІІІ курсів. Завітали на свято і всемогутні боги зі священного  Олімпу на чолі з Зевсом. Вони подарували частку Олімпійського вогню, який буде запалювати серця молоді на чесну спортивну боротьбу. Під час музичного флешмобу студенти зробили танцювальну зарядку-розминку, а потім розпочались змагання. Дружніми, згуртованими колективами хлопці та дівчата разом з викладачами, переходячи від станції до станції, випробовували свої сили у веселих естафетах, бігу, стрибках, метанні. А потім веселі, наповнені енергією сонця, чистого повітря, атмосферою свята, визначили разом з суддями переможців.

 

Педагогічний та студентський колективи вітають з перемогою у змаганнях студентські групи:

І місце – гр. КН- 19-9 (куратор Кіктєва А.В., капітан команди Лесной Назар)

ІІ місце – гр. ЕТ-19-1/9 (куратор Жук О.Г., капітан команди Мамонов Дмитро)

ІІІ місце – гр. КІ-19-2/9 (куратор Кривець А. А., капітан команди Міла Олександр)

 

Бажаємо вам завжди бути здоровими, не зупинятись на шляху у досягнені високих спортивних результатів. Під час занять спортом знайти собі нових друзів! І у майбутньому, нехай спорт стане невід’ємною частиною вашого життя!

 

Фото

Please reload

Останні новини
Please reload

Категорії
Please reload

Телефон: (0569)56-06-40   /  det_dndz@ukr.net  /   м. Кам'янське, вул. Енергетиків 36

КаДЕТ - 2014 р.