top of page

Код та найменування спеціальності: 

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Шифр та найменування галузі знань: 

14 Електрична інженерія

Підготовка фахівців-енергетиків ведеться з 1966 року.

Циклова комісія електротехнічних дисциплін розміщена в окремому трьохповерховому навчально-лабораторному корпусі, який має 9 спеціалізованих лабораторій, 3 предметних аудиторії, майстерні для придбання робочої професії, залу курсового та дипломного проектування. Постійно проводиться оновлення та переоснащення у провідних лабораторіях: "Теоретичних основ електротехніки", "Релейного захисту та автоматики", "Електроустаткування електростанцій та підстанцій".

 

Навчальна майстерня капітально відремонтована і укомплектована інструментами та приладдям.

 

Для якісного проходження виробничої та переддипломної практики щорічно адміністрація технікуму заключає угоди з підприємствами міста, що сприяє отриманню випускниками першого робочого місця.

 

В цілому матеріальна база кабінетів і лабораторій відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики (СВО) молодшого спеціаліста щодо підготовки фахівців.

 

Після закінчення технікуму випускники можуть працювати на інженерно-технічних посадах на тепло- і гідроелектростанціях, міських і районних електричних мережах, в електоцехах потужних промислових підприємств, в проектно-конструкторських бюро, заводських пусконалагоджувальних установках, а також можуть працювати енергетиками малих підприємств всіх форм власності.

 

Випускники спеціальності працюють на провідних підприємствах міста:

  • Середньодніпровська ГЕС;

  • Акціонерне товариство "ДТЕК Дніпровські електромережі";

  • Дніпровський металургійний комбінат;

  • ВАТ "ДніпроАзот".

bottom of page