top of page

Квест «Ми щит і меч твій, Україно» до Дня захисників та захисниць України


В сумний для нашої країни час ми з вами святкуємо це світле свято, в якому об’єднались спогади про славетний шлях українського козацтва, повага до християнських традицій свята Покрови - берегині всіх військових, велика вдячність і повага до захисників та захисниць України, які у цю мить мужньо захищають наше право на незалежність та наше святе право на мирне життя!

28 вересня 2023 року напередодні святкування Дня захисників і захисниць України в Кам’янському енергетичному фаховому коледжі для здобувачів освіти І курсів відбувся військово-спортивний квест «Ми щит і меч твій, Україно». Також до участі у квесті, як приклад для першокурсників, були долучені джури ІІ курсів студентського рою «Вартові вогню».


Наш квест згуртував хлопців, надав їм можливість відчути почуття відповідальності за спільну справу, мати можливість допомагати один одному, разом приймати рішення, як краще зробити поставлене завдання, щобкоманда досягла високого результату.


Змагання пройшли на високому емоційному рівні і навіть сигнал повітряної тривоги не зупинив учасників і вони продовжили змагальну діяльність в приміщенні укриття, випробовуючи на собі складнощі військового сьогодення.


Всі випробування хлопці пройшли на відмінно про що кажуть результати змагань:

1 місце - команда “Козацька воля” (БД-23-9) - 10 балів

2 місце - команда “Соколи” (КН-23-9) - 11 балів

команда “Морські котики” (ЕТ-23-9) - 11 балів

3 місце - команда “Нащадки українських воїнів” (КІ-23-9) - 13 балів

В ході свята здобувачі освіти КЕФК, педагоги та працівники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на російсько-українській війні студентів-випускників.


В кінці свята відбулося нагородження переможців грамотами та солодкими призами, виступив керівник студентського рою джур КЕФК Мироненко В.В., який розповів про мету створення студентських роїв в коледжі та запросив зацікавлених приєднуватись до студентсько-козацького братства для відпрацювання навчальних військових вправ, фізичної та психологічної підготовки майбутніх захисників і захисниць України.


Загадаю бажання, найдорожче у світі!

Щоб настав мир в країні, і не гинули діти,

Щоб під небом блакитним колосилися ниви,

Щоб всміхалися люди й жили дружно, щасливо.

Щоб не плакали мами у журбі над синами,

Перемога настала в боротьбі з ворогами.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!


Матеріали посту підготували:

Викладач фізичного виховання, керівник фізичного виховання Інна ГЕРАСІМОВА

Викладач фізичного виховання Олександра ПАВЛЮЧЕНКО

Викладач фізичного виховання та предмету «Захист України» Володимир МИРОНЕНКО

Голова ЦК природничо-наукових дисциплін та фізичного виховання Тетяна БАБІЄВА

Comentários


bottom of page