top of page

Участь у Всеукраїнському природничому еколого-натуралістичному конкурсі «Природа – наш дім»


13 лютого здобувачі освіти перших курсів Кам’янського енергетичного фахового коледжу взяли участь у Всеукраїнському природничому еколого-натуралістичному конкурсі «Природа наш дім».

Існуючі екологічні проблеми сьогодення викликані великою мірою діяльністю людини. І ці проблеми являють величезний ризик для життя організмів на нашій планеті. Брудна вода, повітря, зміна середовища проживання все це та безліч інших наслідків діяльності людини тягнуть за собою  зміну клімату та природного середовища, що, в свою чергу, призводить до загрози здоров'ю не тільки людини, а й всім живим організмам на нашій планеті.

Участь в еколого-натуралістичних конкурсах має велике значення, оскільки вони сприяють поширенню екологічних знань, вихованню екологічної культури та свідомого ставлення до природи. Такі заходи допомагають підвищити обізнаність про екологічні проблеми та можливі шляхи їх вирішення. Участь у конкурсах є важливим етапом у власній самоосвіті, допомагає отримати нові знання, навички та досвід.

 Учасники конкурсу будуть нагороджені сертифікатами за участь. Переможці отримають дипломи.
Матеріали посту підготувала викладач географії та екологічних дисциплін Тетяна БАБІЄВА.

38 переглядів

Comments


bottom of page