top of page

Виховний проєкт «Козацькому роду нема переводу!»


Група КІ-19-2/9 (куратор Кривець А.А.) представляє виховний проєкт на тему «Козацькому роду нема переводу!».


Період козаччини, який тривав майже 300 років яскраво описано в українському літописі. Козацтво стало організованою військовою силою, яка боронила наші землі від нападів турків і татар, від польських та московських колонізаторів, а також від розбрату на українських землях.

Козацтво – це, звичайно, не вся історія України, але значна її сторінка, яка залишила відбиток й в історії нашого рідного міста Кам’янське. Історія нашого краю пронизана найлегендарнішим минулим усього українського народу, подвигами героїв, які захищали Україну від численних ворогів, боролися за її свободу. І сьогодні, як ніколи ми повинні шанувати і розвивати козацькі традиції, пишатися тим, що саме наша земля стала передостаннім пристанищем козаків.


Було відвідано екскурсію історичного музею м. Кам’янське, в минуле нашого рідного краю – Дніпропетровщини, історію заселення, розвиток козацтва в місті і регіоні, побут та традиції козаків.


Студенти групи КІ-19-2/9 ретельно дослідили історію козацтва і виникнення м. Кам’янське. Назва нашого міста походить від прізвища козака Каміона, який начебто побудував зимівник біля острова Слюсарєва. Цю версію обстоював запорожець Микита Корж, коли говорив про те що села Кам'янське, Романкове, Тритузне й Карнаухівка названі так за прізвиськами запорізьких козаків – осадників, що заснували там хутори.Матеріали посту підготувала Кривець А.А.

142 перегляди

Commenti


bottom of page