top of page

Виховний проєкт «СНІДу – ні. Не залишимось байдужими!»

2 грудня 2019 року студенти групи ЕТ-18-2/9 (куратор Дорожка Т.М.) та студенти групи КН-18-1/9 (куратор Шматок І.О.) презентували дослідницько-інформаційний проєкт на тему «СНІДу – ні. Не залишимось байдужими!».


Студентами КаДЕТівцями була проведена робота у міському медичному центрі здоров’я та медицини спорту, де були отримані статистичні дані за 2017 та 2019 роки для порівняльної характеристики людей, які мешкають у нашому місті та хворі на ВІЛ/СНІД.


Особлива увага приділялась формуванню у підлітка чіткої спрямованості на здоровий спосіб життя, адже найчастіше інфікування ВІЛ відбувається саме через неправильну поведінку, недбалість, нехтування безпекою власного здоров’я.


Тому, так важливо, щоб підлітки були не просто слухачами, а й самі брали участь у підготовці виховних заходів у рамках проєкту «СНІДу – ні. Не залишимось байдужими!».


Адже, «учитися, навчаючись» – це один із найкращих способів сформувати чіткі знання і принципи молодої особистості.Матеріал посту підготували Дорожка Т.М і Шматок І.О.

81 перегляд

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page