top of page

Тиждень циклової комісії природничо-наукових дисциплін та фізичного виховання


 З 18.03.2024 по 22.03.2024 проходив тиждень циклової комісії природничо-наукових дисциплін та фізичного виховання.

 

Протягом тижня здобувачі освіти демонстрували свої знання, вміння та навички з таких предметів як фізика, математика, інформатика, хімія, біологія і екологія, географія, фізичне виховання та Захист України. Взяли участь в цікавих заходах, конкурсах, вікторинах та олімпіадах.

 

18.03.2024 День фізики та математики

Заходи дня:

-  олімпіада з математики (викладач Павленко А.А.)

І місце  Богуцька О., гр. БД-22-1/9

ІІ місце Валика І., гр.ЕТ-22-2/9

ІІІ місце Панкратенко А., гр.КН-22-1/9

 

-  олімпіада з фізики (викладач Гобова А.В.)

І місце Маркін С., гр.КН-22-1/9

ІІ місце Іванов Р., гр. ЕТ-22-2/9

ІІІ місце Галаревич В., гр.КІ-22

 

- відкритий захід «Математичне кафе» (викладач Павленко А.А.)

І місце посіла команда у складі:

  • Шевченко В., гр.КН-23-1/9

  • Шульга А., гр.КН-23-1/9

  • Тютюнник М., гр.КН-23-1/9

  • Оченкова В., БД-23-1/9

  • Кошкарьова А., БД-23-1/9



 -  інформаційно-розважальна вікторина «Фізика, ти де?» (викладач Гобова А.В.)

І місце посіла команда у складі:

  • Зима Д., БД-23-1/9

  • Овчиннікова Д., ЕК-23-1/9

  • Іванко М., ЕТ-23-1/9

  • Шулевський Я., КІ-23-1/9

  • Малкіна М., КН-23-1/9



19.03.2024 День хімії та інформатики

Заходи дня:

- олімпіада з хімії (викладач Литвиненко О.А.)

І місце Кошкарьова А., гр. БД-23-1/9, Шульга А., гр.КН-23-1/9

ІІ місце Сніжко Р., гр.КІ-23-1/9, Тютюнник М., гр.КН-23-1/9

ІІІ місце Лощаков О., гр.ЕТ-23-1/9, Мельник К., гр.БД-23-1/9

 

- олімпіада з інформатики (викладач Комарова Є.Л.)

І місце Шаповал Є., гр.КІ-23-1/9

ІІ місце Шевченко В., гр.КН-23-1/9

ІІІ місце Голобородько Д., гр.ЕК-23-1/9

 

- хімічна естафета серед здобувачів освіти І курсів (викладач Литвиненко О.А.)

І місце посіла команда групи БД-23-1/9(капітан Зима Д.);

ІІ місце посіла команда групи ЕК-23-1/9 (капітан Овчіннікова Д.);

ІІІ місце посіла команда групи ЕТ-23-1/9 (капітан Крепак Д.).



 - інфобатл серед здобувачів освіти І курсів (викладач Комарова Є.Л.)

І місце посіла команда групи КІ-23-1/9 (Титаренко І., Арішака О.);

ІІ місце посіла команда групи КН-23-1/9 (Богуцький І., Зінченко А.);

ІІІ місце посіла команда групи БД-23-1/9 (Зима Д., Завгородній К.).



 20.03.2024 День біології та географії

- олімпіада з біології і екології (викладач Понайда С.С.)

І місце Сніжко Р., гр.КІ-23-1/9, Мельник К., гр.БД-23-1/9

ІІ місце Шаповал Є., гр.КІ-23-1/9

ІІІ місце Білий А., гр.ЕТ-23-1/9

 

- олімпіада з географії (викладач Бабієва Т.О.)

І місце Зима Д., гр.БД-23-1/9

ІІ місце Тютюнник М., гр.КН-23-1/9

ІІІ місце Зінченко А., гр.КН-23-1/9, Іванко М., гр.ЕТ-23-1/9

 

- лекція «Профілактика вірусних та бактеріальних захворювань» (Венжега І.Л., біолог КЗ «Дитячий екологічний центр» КМР



 - Aqua-вікторина до Всесвітнього дня водних ресурсів (викладач Бабієва Т.О.)

І місце Зима Д., гр.БД-23-1/9

ІІ місце Давибаран В., гр.ЕК-23-1/9

ІІІ місце Верещагін М., гр.ЕТ-23-1/9



- БіоКвест «Здоров’я і шкідливі звички» (викладач Понайда С.С.)

І місце команда групи КН-23-1/9 (Шульга А., Шевченко В., Волкова К.)

ІІ місце команда групи ЕТ-23-1/9 (Капустенко М., Шкуренко Р., Лощаков О.)

ІІІ місце команда групи КІ-23-1/9 (Клевцов А., Шулевський Я., Климчук Є.)



Підведення підсумків конкурсу малюнків до Всесвітнього дня водних ресурсів (викладач Бабієва Т.О.)

І місце гр.БД-22-1/9

 

21.03.2024 День фізичного виховання

- ранкова музична руханка (викладач Герасімова І.М.)



- турнір з бліц-шашок (викладач Герасімова І.М.)

 

Серед юнаків:

І місце Хулла С., гр. ЕК-23-1/9

ІІ місце Ващенко А., гр. БД-23-1/9

ІІІ місце Зінченко А., гр. КН-23-1/9

 

Серед дівчат:

І місце Давибаран В., ЕК-23-1/9

ІІ місце Шинкаренко Є., БД-23-1/9

ІІІ місце Рослік В., гр.КН-23-1/9

 


- змагання з волейболу (викладач Герасімова І.М.)

 


- олімпійська вікторина (викладач Павлюченко О.В.)

І місце Старостенко К., гр.КІ-22-1/9

ІІ місце Зима Д., гр.БД-23-1/9

ІІІ місце Терлецька Є., гр.БД-21-1/9



 - військово-патріотичний захід «Разом до Перемоги!» (викладач Мироненко В.В.)

Перше місце за результатами змагань здобув рій «Сталеві воїни»:

  • Богуцька Олена, група КН-22 1/9 , ройовий;

  • Тягнирядно Кирило, КІ-23-1/9, хорунжий;

  • Ляшенко Максим, КІ-23-1/9, писар;

  • Кошкарьова Анна, БД-23-1/9, скарбник (санітар);

  • Карагодін Кирило, БД-23-1/9, джура;

  • Завгородній Кирило, БД-23-1/9, джура;

  • Рослік Вікторія, КН-23-1/9, джура;

  • Горб Данило,ЕТ-22-1/9, джура.

 

Друге місце посів рій «Нестримні кобзарі»:

  • Сидоров Максим, КН-23-1/9, ройовий;

  • Тютюнник Матвій, КН-23-1/9, скарбник;

  • Зінченко Артем, КН-23-1/9, хорунжий;

  • Пойда Богдан, КН-23-1/9, джура (санітар);

  • Бобир Володимир, КН-23-1/9, джура;

  • Шульга Анастасія, КН-23-1/9, джура;

  • Малкіна Марія, КН-23-1/9, джура;

  • Богуцький Ілля, КН-23-1/9, писар.

 

 

Відеоролик «Тиждень циклової комісії природничо-наукових дисциплін та фізичного виховання»



 

Матеріали посту підготувала голова циклової комісії природничо-наукових дисциплін та фізичного виховання Тетяна БАБІЄВА.

Comments


bottom of page