top of page

Aqua-вікторина до Всесвітнього дня водних ресурсів


22 березня уже тридцятий рік поспіль світ відзначає Всесвітній день водних ресурсів. Цей міжнародний пам’ятний день був запроваджений у 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН як нагадування про значення води для забезпечення сталого економічного розвитку та соціального добробуту. Цього дня в різних країнах  відбуваються заходи, спрямовані на підвищення поінформованості широких верств населення щодо необхідності збереження ресурсів чистої води та її раціонального використання.20 березня 2024 р. для  мешканців гуртожитку Кам’янського енергетичного фахового коледжу проведено аqua-вікторину до Всесвітнього дня водних ресурсів.

Завдання вікторини:

Вправа «Закінчи прислів’я».

Вправа «Співвідношення».

Вправа «Географічне доміно (Світовий океан)».

Вправа «Пошук слів».

Вправа «Aqua-пазли».

Вправа «Озера, болота, штучні водойми».

Вправа «Проблема чистої води. Охорона водойм від забруднення».

Переглянули змістовне відео про забруднення водних ресурсів.Виконали рефлексію «Допоможи Планеті», отримали подаруночки і    смаколики.

Захід пройшов цікаво та змістовно. Студенти, що мешкають у гуртожитку з великим задоволенням взяли участь в конкурсах. За результатами участі відзначені:

І місце – Зима Д., гр. БД-23-1/9

ІІ місце – Давибаран В., гр. ЕК-23-1/9

ІІІ місце – Верещагін М., гр. ЕТ-23-1/9Також до Всесвітнього дня води провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою управління каналу Дніпро-Донбас Ярослава  Сироп’ятова провела бесіду «Вода – є життя» зі студентами групи КН-23-1/9.

 


Матеріали посту підготувала викладач географії Тетяна БАБІЄВА.

73 перегляди

Comments


bottom of page