Наш проєкт у Бюджеті участі – 2020

Оновлено: січ 3


У нас чудові новини – наша заявка в проєкті «Бюджет участі – 2020» пройшла всі перевірки та допущена до наступних етапів: агітації та голосування! Точна дата голосування ще не визначена. За попередньою інформацією голосування розпочнеться в середині червня і триватиме 2 тижні. В цьому році кожен кам'янчанин зможе проголосувати одночасно за 4 вподобані проєкти.


Зараз розпочався процес агітації і тому ми з екологічно свідомою командою студентів з Кам’янського державного енергетичного технікуму пропонуємо голосувати за наш проєкт, який є дуже важливим, оскільки більшість людей починає свідомо піклуватись про довкілля. Крім того, наявність великих та потужніх підприємств у місті суттєво впливають на стан довкілля та повітряне середовище взагалі.


Важливо спільно намагатися зробити все можливе для відновлення природи – а вона, в свою чергу, буде віддаватиме все найкраще людині.


Тож наша мета: озеленити та відновити занедбаний сквер на вулиці Мальовнича. Ми маємо велику надію на небайдужих мешканців Дніпробуду та екологічносвідомих мешканців Кам҆янського.


Підтримайте наш проєкт – №125 "Зелені легені Дніпробуду"! Настав час діяти! Станьмо ближчими до природи разом!


Відеоогляд скверу після здійснення проєкту

187 перегляд
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум