top of page

Виховний проєкт «Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс!»

Хай стане мир міцнішим у стократ,

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людство не забуде!

26 квітня – 37 роковини Чорнобильської катастрофи. Це знакова дата для кожного українця. Вона розділила життя на до і після. Саме в цей день у 1986 році сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Катастрофа на атомній електростанції перетворила місто Прип’ять і 30 км поліських лісів, на зону відчуження. Покинуту і небезпечну, на сотні років. Близько 116 000 людей отримали статус переселенців і більше 6 000 – ліквідаторів. Ми стали свідками не тільки всесвітньої трагедії, а й безмежної мужності, жаги до життя багатьох тисяч наших земляків.


Чорнобильська катастрофа стала попередженням усьому людству, наскільки крихким може бути наше майбутнє з неконтрольованою радіацією. Нинішня поведінка росії знову ставить світ на межу катастрофи, наше спільне завдання – не допустити у майбутньому шкоди природі та людству від мирного атому.


Ми дякуємо за подвиг всім героям-чорнобильцям, справжнім патріотам і схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув у боротьбі з цією техногенною катастрофою!Виховний проєкт «Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс!» підготували:

гр. ЕК-21-1/9 – керівник навчальної групи Світлана ПОНАЙДА.

гр. ЕК-20-1-9 - керівник навчальної групи Оксана СУДАК.

99 переглядів

Comments


bottom of page