Циклова комісія комп'ютерних дисциплін провела День відкритих дверей


У субботу 22 лютого викладачі циклової комісії комп'ютерних дисциплін зустрічали у себе майбутніх вступників КаДЕТ. Голова комісії Петренко Юлія Олександрівна детально розповіла про дві комп'ютерні спеціальності 122 Комп'ютерні науки та 123 Комп'ютерна інженерія, чим вони відрізняються та що в них спільного, чим займаються та що вивчають студенти протягом 4-х років, які посади можуть займати після отримання диплому та які перспективи подальшої освіти. Викладачі спеціальних дисциплін розповіли з якими прикладними програмами вони працюють на своїх дисциплінах, де їх можна застосовувати у повсякденному житті та на виробництві. Петренко Ю.О. продемонструвала та розповіла про роботи студентів, які вони самостійно виготовляють на навчальних електро-радіомонтажних практиках.


Цікавинками для школярів стали проєкти студентів, які розроблялись на заняттях гуртка "Комп'ютерний майстер" (керівник Турусов Ю.О.). Студенти ІІІ курсу гр. КН-17-1/9 Брежнєв Олексій та Іванов Микита презентували ігрові додатки "Аngry birds" та "Space invaders", які були розроблені на платформі Clickfusionteam. Звичайно ж учні зацікавились такою презентацією та спробували самостійно протестувати запропановані ігри.


Взагалом День відкритих дверей пройшов дуже цікаво та емоційно, всі отримали відповіді на свої запитання.


Запрошуємо приєднатись випускників шкіл до цікавого кругообігу навчання та студентського життя нашого закладу!


Фото

59 перегляд
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум