Святкування Дня захисника України


Напередодні Дня захисника України в нашому технікумі пройшли урочисті заходи, на яких привітали колишніх та майбутніх захисників України.

13 жовтня 2020 року студенти І та ІІ курсів разом з викладачами Герасімовою Інною Михайлівною, Жук Оленою Григорівною та Павлюченко Олександрою Володимирівною підготували та провели спортивно-військове свято.

Під час урочистих зборів дівчата й юнаки віршами та піснями привітали воїнів-патріотів України всіх часів. А у другій частині свята юнаки прийняли участь у спортивно-прикладних змаганнях, де необхідно було продемонструвати свою силу, спритність, кмітливість і дуже необхідну підтримку один одного під час виконання колективних завдань.

Переможцями стали студенти групи ЕТ-20-1/9. Друге місце посіла команда групи КІ-20-1/9, третіми були юнаки збірної команди груп БД-20-1/9 і ЕК-20-1/9.

А ми, всі глядачі, були вдячні артистам і учасникам-спортсменам за гарне свято, під час якого побачили, що на наших майбутніх воїнів-захисників ми можемо розраховувати – це покоління молодих хлопців любить свою Україну і якщо буде потреба, з честю стануть на захист її інтересів та кордонів.

Вітаємо наших викладачів, які безпосередньо були учасниками бойових дій – Кожина Олександра Олександровича (у складі інтернаціонального контингенту в Афганістані), Тищенка Олександра Олесійовича (ІІІ хвиля мобілізації – учасник антитерористичної операції на Сході України липень 2014– березень 2017).


СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!


Фотоматеріали


Матеріали посту підготувала Герасімова І.М.

148 перегляд

Останні пости

Дивитися всі
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум