top of page

Граємо у баскетбол

Баскетбол – спортивна командна гра, яка користується популярністю серед молоді в світі. Регулярні заняття цим видом спорту зміцнюють серцево-судинну та дихальні системи. Баскетбол допомагає зняти втому, позбутися стресу та негативних емоцій, які накопичились за день.


Не винятком є і наш коледж! Студентам дуже подобається ця гра, тому що баскетбол є чудовою емоційною розрядкою та спілкування один з одним.


На базі нашого закладу освіти працює спортивна секція з баскетболу. Мета занять – розширити знання про гру, урізноманітнити технічний арсенал прийомів з м’ячем, тактичними діями в захисті та нападі, і звісно підготовка до майбутніх змагань серед груп коледжу та закладів фахової передвищої освіти міста Кам’янське.


У цьому навчальному році гравці продовжують готуватись до змагань, які пройдуть у коледжі і ми зможемо побачити під час Спартакіади кращу гру наших аматорів-баскетболістів.


Наша команда постійно бере участь в товариських зустрічах серед закладів освіти міста та неодноразово була у трійці найкращих в змаганнях з баскетболу серед збірних команд ЗФПО м. Кам'янське.


Найкращі гравці команди:

  • Малетін Роман (ЕТ-19-2/9),

  • Ус Анатолій (БД-19-9),

  • Білозьоров Олександр (ЕТ-19-2/9),

  • Кулініченко Нікіта (ЕТ-22-2/9),

  • Бражнік Владислав (ЕТ-21-1/9).

Тренування проводяться кожної середи з 14.30–16.00.


Чекаємо всіх бажаючих!Матеріали посту підготувала Герасімова І.М.

21 перегляд

Comments


bottom of page