top of page

Інтелектуальний марафон до Дня Збройних сил України

6 грудня відзначаємо державне свято – День Збройних сил України! Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Наші захисники та захисниці кожен день мужньо боронять нашу рідну землю та захищають нас від російських загарбників.


Висловлюємо вам щиру подяку за героїчне виконання військового обов'язку, мужність і рішучість на полі бою.


Схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам'ятатимемо їх подвиг.


Впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо очистити українську землю від російських окупантів та будувати світле майбутнє.


Сьогодні (12.12.2022) наші збірні команди І курсів разом із своїми кураторами були учасниками інтелектуального марафону з військовою тематикою «Ми – українці, майбутні захисники: честь і слава незламним!». Навіть відсутність світла незавадила учасникам продемонструвати свої знання із історії розвитку українського війська, визначних подій українського сьогодення і вкладу ЗСУ у визвольну боротьбу українського народу, відповідати на запитання, які стосуються організації захисту цивільних у час війни, пройшов конкурс малюнків-плакатів із закликом до миру.


Здобувачі освіти КЕФК під час цього патріотичного заходу дали старт проєкту «Шана і вдячність героям». який присвятили загиблим захисникам України, які були випускниками Кам’янського енергетичного фахового коледжу.


Під час марафону були визначені команди-переможці:

  • І місце – КІ-22-9

  • ІІ місце – БД-22-9

  • ІІІ місце – КН-22-9

Ми побачили, що наша молодь – справжні ПАТРІОТИ УКРАЇНИ!!!


УКРАЇНА ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕ ВСІ СИЛИ ЗЛА, ЯКІ ПРИЙШЛИ ЗІ ЗБРОЄЮ І ЗАЗІХАЮТЬ НА ЇЇ СУВЕРЕННУ ТЕРИТОРІЮ!!!


Надію українців на ПЕРЕМОГУ ТА МИР неможливо здолати, тому що віримо в Збройні сили України.Матеріали посту підготувала Герасімова І.М.

58 переглядів

Comments


bottom of page