top of page

Участь будівельників у Міжнародній науково-технічній конференції


27 листопада на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» у дистанційному режимі відбулася Міжнародна науково-технічна конференція студентів, аспірантів і молодих учених, яка була присвячена 20-річчю ради молодих вчених Дніпропетровської області «МОЛОДЬ: НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ».


Метою конференції було залучення обдарованої молоді до науково-практичної роботи та стимулювання і підтримка досліджень молодих учених, аспірантів і студентів. В роботі конференції взяли участь молоді учені, аспіранти ВНЗ Дніпропетровської області. Автори доповідей представили свої роботи, які змістовно розкрили обрані теми.

В секції «Будівництво, геотехніка та геомеханіка» єдиним представником від студентства була студентка нашого технікуму Шестакова Валерія (ІІІ курс, група БД-18) під керівництвом викладача Нехаєвої А.Г. з доповіддю на тему: «Дослідження ефективності утеплення зовнішніх стін головного корпусу КаДЕТ».


Доповідь нашої студентки була представлена на високому рівні та методом голосування була визнана однією з кращих в секції і нагороджена грамотою «ЗА ВИСОКИЙ ТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ».


Представлена робота буде надрукована у збірнику тез конференції, а учасники отримають сертифікати.


Вітаємо Шестакову Валерію і бажаємо творчих успіхів та перемог!


Матеріали посту підготувала Горбонос Н.О.

41 перегляд

Comments


bottom of page