Осіння посадка дерев на території технікуму

Оновлено: лист 9


Студенти КаДЕТ продовжують активну екологічну роботу над проєктом по збереженню та покращенню довкілля.


1-м етапом екологічного проєкту був збір макулатури студентами та викладачами технікуму. Під час акції «Збирай! Здавай! Зберігай!» було зібрано 550 кг макулатури та вилучено 992 грн. Планували зробити озеленення навесні, але завадив карантин.


Сьогодні прийшов час реалізації 2-го етапу екологічного проєкту. Екологічні загони груп, гуртківці «Екологічної варти» взяли участь в озеленені території нашого технікуму. Було висаджено 10 беріз, 5 слив, 2 шовковиці і 1 кизил. Саджанці берези придбали за кошти зі збору макулатури, а інші – принесли студенти та викладачі. У висадці взяли участь представники груп, які найбільше здали макулатури. Таким чином, у групах ЕК-17-1/9, БД-17-1/9, ЕК-19-1/9, НЗ-17-1/9 з’явилось власне групове дерево, за яким група буде дбати та доглядати!


Висловлюємо подяку Садовому центру «Дворик», а саме директору Олександру Геннадійовичу за надану знижку на саджанці дерев!


Фотозвіт


Матеріали посту підготувала Судак О.П.

Про технікум

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

Ми в соцмережі
Контакти
  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (0569) 56-06-40

E-mail:  det_dndz@ukr.net

© 2019 ­- 2020  Кам'янський державний енергетичний технікум