Позапланове протипожежне тренування з евакуації особового складу технікуму


В період опалювального сезону на всій території України збільшились пожежі в адміністративних будівлях і житлових приміщеннях, що створює надзвичайні ситуації різного масштабу.


З метою посилення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах закладів освіти МОН України зобов’язало провести позапланові інструктажі та тренування з евакуації особового складу.


На виконання завдань МОН України з метою запобігання загрози або виникнення надзвичайної ситуації в КаДЕТ 17 грудня 2019 року було проведене позапланове протипожежне тренування з евакуацією особового складу технікуму.


Керівник тренування –– директор технікуму Молочок О.Ю. На тренуванні особисто був присутній начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Камʼянської міської ради Качуровський О.М. Він зазначив, що тренування було організовано та проведено відповідно до сучасних вимог протипожежної безпеки. За рівнем підготовки керівного складу та особового складу до евакуації оцінюється –– «ГОТОВИЙ».


Фото

75 перегляд
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (096) 482-32-92

E-mail:  det_dndz@ukr.net

телеграм(веб 2).gif

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум