top of page

Участь у проєкті Interpipe Mechatronic LAB-2020

Команда нашого закладу у складі: Трухтанов Олексій Сергійович (гр.КІ-17-1/9), Харітонов Антон Сергійович (гр.КН-18-1/9), Ткаченко Ігор Геннадійович (гр.ЕТ-17-2/9) в лютому 2020 року стала учасником проєкту Interpipe Mechatronic LAB-2020.


Interpipe Mechatronic Lab щорічно реалізується компанією Інтерпайп та Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка» за підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної адміністрації та Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.


Мета проєкту: популяризація технічних наук (мехатроніки та робототехніки зокрема) серед школярів і студентів коледжів, технікумів та професійно-технічних закладів освіти.

Нажаль, в умовах карантинних обмежень, які були запроваджені в березні на всій території країни, навчання в рамках проєкту було припинено.


Пізніше Компанія Інтерпайп прийняла рішення про доцільність продовження навчання в рамках проєкту в он-лайн режимі. Тренувальні заходи відбулися в період з 09 листопада по 19 листопада 2020 року.


Сертифікати та подарунки переможцям проєкту Interpipe Mechatronic Lab сезону 2020 року вручено! І це означає, що сезон 2020 року завершено!


Він був незвичайний: проходив у змішаному форматі, для тренерів і учасників було багато випробувань та багато «вперше».

Та це не завадило успішно провести всі заплановані тренування та змагання!Матеріали посту підготувала Петренко Ю.О.

73 перегляди

Пов'язані пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page