Участь у проєкті Interpipe Mechatronic LAB-2020

Оновлено: лют 9

Команда нашого закладу у складі: Трухтанов Олексій Сергійович (гр.КІ-17-1/9), Харітонов Антон Сергійович (гр.КН-18-1/9), Ткаченко Ігор Геннадійович (гр.ЕТ-17-2/9) в лютому 2020 року стала учасником проєкту Interpipe Mechatronic LAB-2020.


Interpipe Mechatronic Lab щорічно реалізується компанією Інтерпайп та Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка» за підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної адміністрації та Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.


Мета проєкту: популяризація технічних наук (мехатроніки та робототехніки зокрема) серед школярів і студентів коледжів, технікумів та професійно-технічних закладів освіти.

Нажаль, в умовах карантинних обмежень, які були запроваджені в березні на всій території країни, навчання в рамках проєкту було припинено.


Пізніше Компанія Інтерпайп прийняла рішення про доцільність продовження навчання в рамках проєкту в он-лайн режимі. Тренувальні заходи відбулися в період з 09 листопада по 19 листопада 2020 року.


Сертифікати та подарунки переможцям проєкту Interpipe Mechatronic Lab сезону 2020 року вручено! І це означає, що сезон 2020 року завершено!


Він був незвичайний: проходив у змішаному форматі, для тренерів і учасників було багато випробувань та багато «вперше».

Та це не завадило успішно провести всі заплановані тренування та змагання!Матеріали посту підготувала Петренко Ю.О.

43 перегляд
Про технікум
Ми в соцмережі
Контакти

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

  • Facebook - Grey Circle
телеграм(веб 2).gif

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (0569) 56-06-40

E-mail:  det_dndz@ukr.net

© 2019 ­- 2021  Кам'янський державний енергетичний технікум