На базі КаДЕТ пройшла регіональна олімпіада з інформатики26 лютого 2020 року на базі Кам'янського державного енерегтичного технікуму пройшов 2-й тур (регіональний) І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки.


В олімпіаді взяли участь 10 студентів закладів фахової передвищої освіти. Наш технікум представив студент І курсу Ковтун Сергій Вячеславович, якого готувала викладач інформатики Кіктєва Алла Володимирівна.


Призові місця розподілились таким чином:

  • 1 місце – Якимчук Юрій Юрійович, Технологічний коледж Дніпровського державного технічного університету, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», ІІІ курс, група ІПЗ-17-9.

  • 2 місце – Ковтун Сергій Вячеславович, Кам’янський державний енергетичний технікум, спеціальність «Комп’ютерні науки», І курс, група КН-19-1/9.

  • 3 місце – Голанд Ярослав Дмитрович, Вільногірський фаховий коледж НметАУ, спеціальність «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», ІІІ курс, група А-217.

Студенти, які посіли 1 та 2 місця, будуть брати участь в обласному етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки. Бажаємо їм гідно захистити Кам'янський регіон і вибороти призові місця!


Фото

62 перегляд
Про технікум

Кам'янський державний енергетичний технікум - це заклад фахової передвищої освіти  Дніпропетровської області.

Сьогодні технікум є одним з найавторитетніших закладів в області з підготовки висококваліфікованих фахівців  за сімома спеціальностями.

Ми в соцмережі
Контакти
  • Facebook - Grey Circle

51918, Дніпропетровська обл.

м. Кам'янське, вул. Енергетиків, 36

тел. (0569) 56-06-40

E-mail:  det_dndz@ukr.net

© 2019 ­- 2020  Кам'янський державний енергетичний технікум